Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere (må ikke skjules eller slettes)

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Pedersen, Ingeborg Frøsig Postdoc ifp@agro.au.dk 8824
Pedersen, Julie Ph.d.-studerende jupe@agro.au.dk
Pedersen, Søren Sommer Jordbrugstekniker s.sommer.pedersen@agro.au.dk +4525152728
Petersen, Anders Henrik Ledende jordbrugstekniker andersh.petersen@agro.au.dk +4522283372
Petersen, Jesper Hjort D. Forsøgsmedarbejder jesperh.petersen@agro.au.dk +4587158105 +4522283326
Petersen, Mette Grandt Landin Laborant mg@agro.au.dk
Petersen, Søren O. Professor sop@agro.au.dk +4587157756 +4528124304 8826
Plauborg, Finn Seniorforsker finn.plauborg@agro.au.dk +4522181809 8820, 2019
Ptak, Emilia Noel Ph.d.-studerende eptak@agro.au.dk +4587154757
Pugliese, Lorenzo Akademisk medarbejder lorenzo.pugliese@agro.au.dk +4587157846 8820
Pullens, Johannes Wilhelmus Maria Postdoc jwmp@agro.au.dk 8820, 2008
Quevedo Cascante, Monica Ph.d.-studerende moqc@agro.au.dk
Ranvig, Niels Tandrup Jordbrugsteknolog nira@agro.au.dk
Rasmussen, Claus claus.rasmussen@agro.au.dk +4522597679
Rasmussen, Jim Seniorforsker jim.rasmussen@agro.au.dk +4593522699 8820, 2010
Rasmussen, Simone Ena Bioanalytiker sr@agro.au.dk +4587154772
Rasmussen, Stig T. Laboratorietekniker stig.t.rasmussen@agro.au.dk +4540800798 8826
Rasmussen, Ulla Husballe Laborant ullah.rasmussen@agro.au.dk +4587154758 +4593508182 8826
Ravnskov, Sabine Lektor sabine.ravnskov@agro.au.dk +4587158136 +4522283313
Rezaei, Shabnam Ph.d.-stipendiat shabnam.rezaei@agro.au.dk
Riis, Kristine Vigh Jordbrugstekniker kristine.riis@agro.au.dk +4520730277
Rodriguez Algaba, Julian Postdoc julianr.algaba@agro.au.dk +4587158138
Rubæk, Gitte Holton Lektor gitte.rubaek@agro.au.dk +4587157686 +4593508076 8826
Schiøtt, Uffe Vincentz Forsøgsmedarbejder uffev.schiott@agro.au.dk +4587158126 +4522283355
Schjønning, Per Seniorforsker per.schjonning@agro.au.dk +4587157725 8822
Sechu, Gasper Laurent Ph.d.-studerende gasper.sechu@agro.au.dk
Shirvanehdeh, Behrooz Darbani Postdoc bd@agro.au.dk
Siddique, Imran Ahammad Ph.d.-studerende imran.siddique@agro.au.dk
Skjødt, Maja Hørning Jordbrugsteknolog mahs@agro.au.dk +4593509013 8826
Skov, Morten Elektroniktekniker mosk@agro.au.dk +4587157624 +4520710888 8826
Skovgård, Henrik Seniorforsker henrik.skovgaard@agro.au.dk +4587158115
Steenberg, Tove Seniorforsker tove.steenberg@agro.au.dk +4587158123
Stensgaard, Bodil Laboratoriefuldmægtig bodil.stensgaard@agro.au.dk +4522780850 8826
Stevenson, Marianne Ahrenfeldt M Laborant marianne.stevenson@agro.au.dk +4593508785 8824
Storgaard Danielsen, Anne-Cathrine Ph.d.-studerende acsd@agro.au.dk
Straarup Nielsen, Michael Ph.d.-studerende michaelstraarup@agro.au.dk +4528602934
Sønderskov, Mette Seniorrådgiver mette.sonderskov@agro.au.dk
Sørensen, Chris Khadgi Adjunkt chris.sorensen@agro.au.dk
Sørensen, Helle Baadsgaard Forsøgsmedarbejder helle.baadsgaard@agro.au.dk +4551269291 Foulum
Sørensen, Jakob Forsøgsmedarbejder jso@agro.au.dk +4587158204 +4522283311
Sørensen, Kirsten Kørup Akademisk medarbejder kirstenkoerup@agro.au.dk +4593522131 8820, 2024
Sørensen, Peter Seniorforsker ps@agro.au.dk +4587157738 8824
Sørensen, Steen Christian Driftsleder steenc.sorensen@agro.au.dk +4587158206 +4522283389
Langvad, Birgit S. Sekretariatsleder langvad@agro.au.dk +4523310430 8814
Thach, Tine Adjunkt tine.thach@agro.au.dk
Thers, Henrik Postdoc thers@agro.au.dk 8822
Thomsen, Anton Gårde Seniorforsker anton.thomsen@agro.au.dk +4520711810 8822
Thomsen, Henning Carlo Ledende jordbrugstekniker henning.thomsen@agro.au.dk +4540614899
Thomsen, Ingrid Kaag Seniorforsker ingrid.thomsen@agro.au.dk +4587157763 +4540305856 8824
Thorsøe, Martin Hvarregaard Forsker martinh.thorsoe@au.dk 8822