Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere (må ikke skjules eller slettes)

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Patpour, Mehran Akademisk medarbejder mehran.patpour@agro.au.dk
Paulsen, Margit Laborant margit.paulsen@agro.au.dk +4524455051
Pedersen, Betina Nørgaard Ph.d.-studerende bnp@agro.au.dk
Pedersen, Birger Faurholt Akademisk medarbejder birgerf.pedersen@agro.au.dk +4522141638 8822
Pedersen, Ingeborg Frøsig Ph.d.-studerende ifp@agro.au.dk
Pedersen, Julie Videnskabelig assistent jupe@agro.au.dk
Pedersen, Louise Marie Gartner lope@agro.au.dk
Pedersen, Søren Sommer Jordbrugstekniker soren.sommer.pedersen@agro.au.dk +4525152728
Peng, Junxiang Ph.d.-studerende junxiang.peng@agro.au.dk
Petersen, Anders Henrik Ledende jordbrugstekniker andersh.petersen@agro.au.dk +4522283372
Petersen, Jesper Hjort D. Forsøgsmedarbejder jesperh.petersen@agro.au.dk +4587158105 +4522283326
Petersen, Mette Grandt Landin Laborant mg@agro.au.dk
Petersen, Søren O. Professor sop@agro.au.dk +4587157756 +4528124304
Pinke, Zsolt Laszlo Postdoc pinkezsolt@agro.au.dk
Plauborg, Finn Seniorforsker finn.plauborg@agro.au.dk +4522181809 8820, 2019
Ptak, Emilia Noel Ph.d.-studerende eptak@agro.au.dk +4587154757
Pugliese, Lorenzo Akademisk medarbejder lorenzo.pugliese@agro.au.dk +4587157846
Pulido-Moncada, Mansonia Postdoc mansonia.pulido@agro.au.dk +4587157754
Pullens, Johannes Wilhelmus Maria Postdoc jwmp@agro.au.dk 8820, 2008
Raffn, Jakob Ph.d.-studerende raffn@agro.au.dk
Rasmussen, Claus Akademisk medarbejder claus.rasmussen@agro.au.dk +4522597679
Rasmussen, Jim Seniorforsker jim.rasmussen@agro.au.dk +4587157418 8820, 2010
Rasmussen, Simone Ena Bioanalytiker sr@agro.au.dk +4587154772
Rasmussen, Stig T. Laboratorietekniker stig.t.rasmussen@agro.au.dk +4540800798 8826
Rasmussen, Ulla Husballe Laborant ullah.rasmussen@agro.au.dk +4587154758 +4593508182
Ravnskov, Sabine Lektor sabine.ravnskov@agro.au.dk +4587158136 +4522283313
Rezaei, Snabnam Ph.d.-studerende shabnam.rezaei@agro.au.dk
Riis, Kristine Vigh Jordbrugstekniker kristine.riis@agro.au.dk +4520730277
Rodriguez Algaba, Julian Postdoc julianr.algaba@agro.au.dk +4587158138
Roell, Yannik Elo Ph.d.-studerende yannik.roell@agro.au.dk
Rubæk, Gitte Holton Lektor gitte.rubaek@agro.au.dk +4587157686 +4593508076
Sanchez, Sara Ph.d.-studerende sse@agro.au.dk
Santos, Susana Postdoc suss@agro.au.dk
Schiøtt, Uffe Vincentz Forsøgsmedarbejder uffev.schiott@agro.au.dk +4587158126 +4522283355
Schjønning, Per Seniorforsker per.schjonning@agro.au.dk +4587157725
Schwennesen, Trine Ørum Ph.d.-studerende trine.schwennesen@agro.au.dk +4587157414
Sechu, Gasper Laurent Ph.d.-studerende gasper.sechu@agro.au.dk
Senal, Maria Isabel Ph.d.-studerende mariaisabelsenal@agro.au.dk
Siddique, Imran Ahammad Ph.d.-studerende imran.siddique@agro.au.dk
Sikder, Md Maniruzzaman Ph.d.-studerende mms@agro.au.dk +4587158131 +4571653031
Skjødt, Maja Hørning Jordbrugsteknolog mahs@agro.au.dk +4593509013
Skov, Morten Elektroniktekniker mosk@agro.au.dk +4587157624 +4520710888 8826
Skovgård, Henrik Seniorforsker henrik.skovgaard@agro.au.dk +4587158115
Steenberg, Tove Seniorforsker tove.steenberg@agro.au.dk +4587158123
Stensgaard, Bodil Laboratoriefuldmægtig bodil.stensgaard@agro.au.dk +4522780850
Stevenson, Marianne Ahrenfeldt M Laborant marianne.stevenson@agro.au.dk +4593508785
Sønderskov, Mette Akademisk medarbejder mette.sonderskov@agro.au.dk +4587158231
Sørensen, Chris Khadgi Forsker chris.sorensen@agro.au.dk +4587158138
Sørensen, Helle Baadsgaard Forsøgsmedarbejder helle.baadsgaard@agro.au.dk +4551269291 Foulum
Sørensen, Jakob Forsøgsmedarbejder jso@agro.au.dk +4587158204 +4522283311