Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere (må ikke skjules eller slettes)

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Sørensen, Kirsten Kørup Akademisk medarbejder kirstenkoerup@agro.au.dk +4593522131 8820, 2024
Sørensen, Peter Seniorforsker ps@agro.au.dk +4587157738
Sørensen, Steen Christian Driftsleder steenc.sorensen@agro.au.dk +4587158206 +4522283389
Langvad, Birgit S. Sekretariatsleder langvad@agro.au.dk +4523310430 8814
Taghizadeh-Toosi, Arezoo Forsker arezoo.taghizadeh-toosi@agro.au.dk +4587157662 PV24, 2115
Thach, Tine Forsker tine.thach@agro.au.dk
Thers, Henrik Postdoc thers@agro.au.dk
Thomsen, Anton Gårde Seniorforsker anton.thomsen@agro.au.dk +4520711810 8822
Thomsen, Henning Carlo Ledende jordbrugstekniker henning.thomsen@agro.au.dk +4540614899
Thomsen, Ingrid Kaag Seniorforsker ingrid.thomsen@agro.au.dk +4587157763 +4540305856
Thorsøe, Martin Hvarregaard Forsker martinh.thorsoe@au.dk
Topalovic, Olivera Postdoc otopalovic@agro.au.dk
Topbjerg, Henrik Bak Akademisk medarbejder topbjerg@agro.au.dk
Vahdanjoo, Mahdi Ph.d.-studerende mahdi.vahdanjoo@agro.au.dk
Vendelbo, Nikolaj Meisner Ph.d.-studerende nive@agro.au.dk
Villadsen, Dennis Elektroniktekniker devi@agro.au.dk +4593508452
Vincze, Eva Professor emeritus eva.vincze@agro.au.dk
Wang, Ying Akademisk medarbejder yingwang@agro.au.dk +4593508751 8814, 2007
Weber, Peter Lystbæk plw@agro.au.dk
Wolf, Kari Anna Ph.d.-studerende kari.wolf@agro.au.dk
Wollenweber, Bernd Lektor bernd.wollenweber@agro.au.dk +4587158369 7611, B116
Wu, Shubiao Lektor wushubiao@agro.au.dk
Yang, Qi Ph.d.-studerende yangqi@agro.au.dk
Yue, Wenjun Gæste Postdoc wenjunyue@agro.au.dk
Zhang, Jie Ph.d.-studerende jiezh@agro.au.dk
Zhang, Shuo Gæsteph.d. shuo.zhang@agro.au.dk
de Jonge, Lis Wollesen Professor lis.w.de.jonge@agro.au.dk +4524940550
la Cour, Anna Karin annalacour@agro.au.dk
ten Damme, Loraine Ph.d.-studerende ltd@agro.au.dk
van't Veen, Kim Madsen Ph.d.-studerende km@agro.au.dk
Østergaard, Anna Dorthe Institutsekretær ando@agro.au.dk +4587158034 PV24
Østergaard-Jensen, Lene Laborantpraktikant lene.ostergaard@agro.au.dk