Aarhus Universitets segl

Medarbejdere

Medarbejderlisten er opdelt efter arbejdssted:

AU Foulum | AU Flakkebjerg | AU Aarhus | Askov Forsøgsstation

Medarbejdere på AU Foulum

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Xin, Ping Ph.d.-studerende ping.xin@agro.au.dk
Xu, Nan Ph.d.-studerende au725878@agro.au.dk
Yin, Jingru Ph.d.-studerende joory@agro.au.dk
Zhang, Jie Ph.d.-studerende jiezh@agro.au.dk
Zhang, Shaohui Ph.d.-studerende shaohui.zhang@agro.au.dk
Zhen, Huayang Postdoc huayang.zhen@agro.au.dk
Zong, Mingming Ph.d.-studerende mingming.zong@agro.au.dk
de Carvalho Gomes, Lucas Postdoc lucas.gomes@agro.au.dk
de Jonge, Lis Wollesen Professor lis.w.de.jonge@agro.au.dk +4524940550 8822
ten Damme, Loraine Postdoc ltd@agro.au.dk
Østergaard, Anna Dorthe Research Group Coordinator - Linguistics ando@agro.au.dk +4593522774 PV24

Medarbejdere på AU Flakkebjerg

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning

Medarbejdere i Aarhus

Telefonnr. Navn, Jobtitel, E-mail, Enhed (Bygning, rum)

Medarbejdere på Askov Forsøgsstation

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning