Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere

Medarbejderlisten er opdelt efter arbejdssted:

AU Foulum | AU Flakkebjerg | Askov Forsøgsstation

Medarbejdere på AU Foulum

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Sørensen, Peter Seniorforsker ps@agro.au.dk +4587157738 8824
Sørensen, Steen Christian Driftsleder steenc.sorensen@agro.au.dk +4587158206 +4522283389
Thach, Tine Adjunkt tine.thach@agro.au.dk
Thers, Henrik Postdoc thers@agro.au.dk 8822
Thomsen, Anton Gårde Seniorforsker anton.thomsen@agro.au.dk +4520711810 8822
Thomsen, Ingrid Kaag Seniorforsker ingrid.thomsen@agro.au.dk +4587157763 +4540305856 8824
Thorsøe, Martin Hvarregaard Forsker martinh.thorsoe@au.dk 8822
Topalovic, Olivera Postdoc otopalovic@agro.au.dk
Topbjerg, Henrik Bak Akademisk medarbejder topbjerg@agro.au.dk
Vahdanjoo, Mahdi Ph.d.-studerende mahdi.vahdanjoo@agro.au.dk
Vendelbo, Nikolaj Meisner Ph.d.-studerende nive@agro.au.dk
Vestergård, Niels Frederik Akademisk medarbejder frederik.vest@agro.au.dk
Wang, Ying Akademisk medarbejder yingwang@agro.au.dk +4593508751 8814, 2007
Wangeci, Alex Njugi Ph.d.-studerende aw@agro.au.dk
Weber, Peter Lystbæk plw@agro.au.dk
Wolf, Kari Anna Ph.d.-studerende kari.wolf@agro.au.dk
Wollenweber, Bernd Lektor bernd.wollenweber@agro.au.dk +4587158369 7611, B116
Wu, Shubiao Lektor wushubiao@agro.au.dk 8822
Xin, Ping Ph.d.-studerende ping.xin@agro.au.dk
Yang, Qi Ph.d.-studerende yangqi@agro.au.dk
Zhang, Jie Ph.d.-studerende jiezh@agro.au.dk
Zhang, Shaohui Ph.d.-studerende shaohui.zhang@agro.au.dk
Zhang, Shuo Gæsteph.d. shuo.zhang@agro.au.dk
Zong, Mingming Ph.d.-studerende mingming.zong@agro.au.dk
de Jonge, Lis Wollesen Professor lis.w.de.jonge@agro.au.dk +4524940550 8822
la Cour, Anna Karin annalacour@agro.au.dk
van't Veen, Kim Madsen Ph.d.-studerende km@agro.au.dk

Medarbejdere på AU Flakkebjerg

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning

Medarbejdere på Askov Forsøgsstation

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning