Aarhus Universitets segl

Medarbejdere (må ikke skjules eller slettes)

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Hebelstrup, Kim Lektor kim.hebelstrup@agro.au.dk +4587158271
Heckrath, Goswin Johann Lektor goswin.heckrath@agro.au.dk +4551435035 8822, 2059
Heinager, Karen Bjørn Forsøgsmedarbejder karen.heinager@agro.au.dk +4587158097 +4522283395
Heinager, Per Håndværker per.heinager@agro.au.dk +4587158218 +4522283319
Heiyanthuduge, Thilini Madushika P Lønnet ph.d-stipendiat thilinimadushika@agro.au.dk
Hermansen, Cecilie Postdoc cecilie.hermansen@agro.au.dk +4520852301 8820
Herrera Coy, Maria Camila Ph.d.-studerende maria.herrera@agro.au.dk
Hjarvard, Bodil Akademisk medarbejder bohj@agro.au.dk +4593522926
Holm, Lasse Busk Videnskabelig assistent lbh@agro.au.dk
Holme, Inger Akademisk medarbejder inger.holme@agro.au.dk +4587158238
Holst, Niels Seniorforsker niels.holst@agro.au.dk +4587157618 +4522283340
Høstgaard, Kathrine Øster Jordbrugsteknolog kathrinehostgaard@agro.au.dk
Høstgaard, Morten Øster Forsøgsmedarbejder mortenhostgaard@agro.au.dk
Hougaard, Thor Forsøgsmedarbejder thor.hougaard@agro.au.dk
Hovmøller, Mogens Støvring Professor mogens.hovmoller@agro.au.dk +4522283361
Huerta, Alvaro Calleja Postdoc a.calleja@agro.au.dk
Hutchings, Nicholas John Seniorforsker nick.hutchings@agro.au.dk +4587157747 +4521622721 8820, 2005
Hvelplund, Jakob Jordbrugsteknolog jahv@agro.au.dk
Ingerslev, Anne Krog Akademisk medarbejder anki@agro.au.dk +4593522914
Ingvardsen, Christina Rønn Akademisk medarbejder christina.ingvardsen@agro.au.dk +4587154982
Iversen, Bo Vangsø Lektor bo.v.iversen@agro.au.dk +4593508045 8822, 2059
Iversen, Sara Vangerschov Postdoc sara.iversen@agro.au.dk
Jahanbazi, Leila Postdoc leila.jahanbazi@agro.au.dk
Jakobsen, Jane Schiøtt Jordbrugsteknolog janes.jakobsen@agro.au.dk +4593508251
Jakobsen, Rikke Laborant rij@au.dk +4593508874
Janjic, Jovana Ph.d.-studerende jovana@agro.au.dk
Jensen, Brita Dahl Adjunkt brita.dj@agro.au.dk
Jensen, Frederik Pagh Forsøgsmedarbejder fpj@agro.au.dk
Jensen, Johannes Lund Tenure Track adjunkt jlj@agro.au.dk +4522193421
Jensen, Julie Dybdal Laborant julie.jensen@agro.au.dk
Jensen, Kirsten Institutsekretær kirsten.jensen@agro.au.dk +4587158184
Jensen, Line Dinesen Akademisk medarbejder line.dinesen@agro.au.dk +4593509035
Jensen, Peter Kryger Seniorforsker pkj@agro.au.dk +4587158195 +4521206326
Jespersen, Niels Henrik Jordbrugsteknolog henrik.jespersen@agro.au.dk +4587158205 +4522283385
Johansen, Kim Møller Laborant k.m.johansen@agro.au.dk +4593522763 +4593522763
Johansen, Mette Brøndum Singers Laborant singers@agro.au.dk
Johar, Jawaria Ph.d.-studerende jawaria.johar@agro.au.dk
Jørgensen, Ellen Laborant ellen.jorgensen@agro.au.dk +4587158175
Jørgensen, Jette Charlotte Black Serviceassistent jette.black@agro.au.dk
Jørgensen, Johannes Ravn Lektor jrj@agro.au.dk +4587158314 +4530559316
Jørgensen, Lise Nistrup Seniorforsker lisen.jorgensen@agro.au.dk +4522283352
Jørgensen, Margit Styrbæk It-medarbejder margits.jorgensen@agro.au.dk +4522348865 8814, 2007
Jørgensen, Palle Laboratorietekniker palle.jorgensen@agro.au.dk +4522211771 8824
Jørgensen, Uffe Professor uffe.jorgensen@agro.au.dk +4521337831
Justesen, Annemarie Fejer Seniorforsker annemariefejer.justesen@agro.au.dk +4587158135
Kale, Sandip Mallikarjun Tenure Track adjunkt smkale@agro.au.dk
Kaskholt, Camilla Toft Jordbrugsteknolog ctk@agro.au.dk
Kaspereit, Meret Daria Ph.d.-studerende meret.kaspereit@agro.au.dk
Khatkar, Ameesh Ph.d.-studerende ameeshkhatkar@agro.au.dk
Khatri, Purna Kumar Postdoc purna.khatri@agro.au.dk