Aarhus Universitets segl

Medarbejdere (må ikke skjules eller slettes)

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Delle Grazie, Fabio Massimo Postdoc fabdel@agro.au.dk
Dionisio, Giuseppe Seniorrådgiver giuseppe.dionisio@agro.au.dk
Dogan, Gülnur Center Manager gulnur@agro.au.dk +4593588335
Dold, Christian Tenure Track adjunkt c.dold@agro.au.dk +4593521879
Dong, Menghui Postdoc menghui.dong@agro.au.dk +45 52749853
Dorca-Preda, Teodora Postdoc teodora.preda@agro.au.dk +4593522513
Driessen, Eugene J.G.G. Landbrugstekniker eugene.driessen@agro.au.dk +4522283396
Dudenko, Olesia Forsøgsmedarbejder olesia@agro.au.dk
Dyrberg, Karin Laborant karin.dyrberg@agro.au.dk +4525534587 8824
Ebbesen, Paw Skaarup Strandborg Automatiktekniker paw@agro.au.dk
Egholm, Tanja Quottrup Laborant tqe@agro.au.dk +4593522531
Eguizabal Garcia, Marvin Daniel Ph.d.-studerende mdeguizabal@agro.au.dk
Ej Efternavn, Komal Kumari Postdoc komal.kumari@agro.au.dk
Ejsing-Duun, Mette Søgaard Laborant mettes.ejsingduun@agro.au.dk +4593508181 8826
Elsgaard, Lars Professor lars.elsgaard@agro.au.dk
Enggrob, Kirsten Tenure Track adjunkt kile@agro.au.dk +4593521379
Eriksen, Jørgen Sektionsleder Professor jorgen.eriksen@agro.au.dk +4551680554 8824, 2112
Eriksen, Lea Kjærgaard Projektkoordinator lke@agro.au.dk +4530568147
Fernandez Pulido, Carlos Rolando Ph.d.-studerende crfp@agro.au.dk
Fomsgaard, Inge S. Professor inge.fomsgaard@agro.au.dk +4522283399
Fouladidorhani, Maliheh Postdoc maliheh-fouladi@agro.au.dk
Frederiksen, Birgitte Boyer Laborant bibo@agro.au.dk +4541893166
Galacho, Camilla Brodam Kommunikationsrådgiver brodam@agro.au.dk +4593522136 8814, 3082
Giannini-Kurina, Franca Postdoc francagk@agro.au.dk
Gislum, René Lektor, Sektionsleder rg@agro.au.dk +4520542092
Godtfredsen, Christian Kjærsgaard Landmand cg@agro.au.dk
Gopan, Apsara Indhu Ph.d.-studerende apsaraig@agro.au.dk
Grados, Diego Postdoc diegogradosb@agro.au.dk 8820
Graversgaard, Morten Tenure Track adjunkt morten.graversgaard@agro.au.dk
Gregersen, Per L. Lektor emeritus per.gregersen@agro.au.dk
Greve, Mette Balslev Akademisk medarbejder metteb.greve@agro.au.dk +4523209924 8814, 2009
Greve, Mogens Humlekrog Sektionsleder Professor greve@agro.au.dk +4520726734
Gul, Taza Ph.d.-studerende taza.gul@agro.au.dk
Guo, Haonan Ph.d.-studerende guohaonan@agro.au.dk
Gutierrez, Sebastian Ph.d.-studerende seb.gd@agro.au.dk
Hama, Jawameer Postdoc jawameer@agro.au.dk
Han, Eusun Tenure Track adjunkt eusun.han@agro.au.dk +4593508891
Hanak, Tobias Postdoc tobias.hanak@agro.au.dk
Hansen, Betina Jordbrugstekniker au223724@agro.au.dk +4587158284 +4524949633
Hansen, Betina Bianca Laborant bhan@agro.au.dk
Hansen, Elly Møller Seniorforsker elly.m.hansen@agro.au.dk 8824
Hansen, Hans Henning Driftsleder hansh.hansen@agro.au.dk +4522283356
Hansen, Janne Holm Laborant jannehh@agro.au.dk +4541893166
Hansen, Jens Grønbech Seniorrådgiver jensg.hansen@agro.au.dk +4524858031 8814, 2012
Hansen, Kristian Ph.d.-studerende krihanse@agro.au.dk
Hansen, Olga Laboratorieassistent olga.hansen@agro.au.dk +4593508030 8826
Hartvig, Peter Forsøgsleder peter.hartvig@agro.au.dk +4521423192 +4521423192
Hashemi, Fatemeh Adjunkt fh@agro.au.dk
Hay, Fiona Seniorforsker fiona.hay@agro.au.dk
Hebelstrup, Kim Lektor kim.hebelstrup@agro.au.dk +4587158271