Aarhus Universitets segl

Medarbejdere (må ikke skjules eller slettes)

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Matzen, Niels Akademisk medarbejder nielsmatzen@agro.au.dk +4528979809
Melander, Bo Professor bo.melander@agro.au.dk +4522283393
Michailidis, Vasilis Ph.d.-studerende vmichailidis@agro.au.dk
Mielec, Michael Straarup Ph.d.-studerende michaelstraarup@agro.au.dk +4528602934
Mikstas, Deividas Videnskabelig assistent dmikstas@agro.au.dk
Miller, Sara Postdoc sara.miller@agro.au.dk
Miranda Vélez, Jorge Federico Postdoc jorge_mv@agro.au.dk
Moeinzadeh, Asma Postdoc asmamoein@agro.au.dk
Mogensen, Lisbeth Lektor lisbeth.mogensen@agro.au.dk +4587158025 +4523822998 8822
Mojerlou, Shideh Postdoc shmoj@agro.au.dk
Møller, Anders Bjørn Akademisk medarbejder anbm@agro.au.dk
Moore, Selina Sterup Ph.d.-studerende selinamoore@agro.au.dk
Mortensen, Anders Tekniker am@agro.au.dk
Mortensen, Esben Øster Ph.d.-studerende eom@agro.au.dk +4593521262
Motevalli, Alireza Postdoc arm@agro.au.dk
Muhmood, Atif Postdoc atif@agro.au.dk
Munkholm, Lars Juhl Professor lars.munkholm@agro.au.dk +4525152716 8822
Nawaz, Muhammad Mohsin Ph.d.-studerende mcheema@agro.au.dk
Nazari, Meisam Postdoc meisam.nazari@agro.au.dk
Nicolaisen, Mogens Sektionsleder, Professor mn@agro.au.dk +4524757668 7611, B243
Nielsen, Anne Sofie Research Group Coordinator - Fundraising asn@agro.au.dk +4593508808 8822
Nielsen, Christian Appel Schjeldahl Jordbrugsteknolog christian.nielsen@agro.au.dk +4531264706
Nielsen, Claudia Postdoc claudia@agro.au.dk
Nielsen, Emil Dahl Videnskabelig assistent emildahl@agro.au.dk
Nielsen, Jørgen Munksgaard Laboratorietekniker jorgenm.nielsen@agro.au.dk +4520949017 8826
Nielsen, Søren Anton Kirk Forsøgsmedhjælper sorenanton.nielsen@agro.au.dk +4520803421
Nørgaard, Trine Adjunkt trine.norgaard@agro.au.dk +4593521059 8822
Nørgaard, Henrik Landmålingstekniker hno@agro.au.dk +4540751605 8826
Nørholm, Sofie Rosengaard Jordbrugsteknolog sono@agro.au.dk
Norouzi, Sarem Ph.d.-studerende sarem.nrz@agro.au.dk
Ntinyari, Winnie Postdoc wntinyari@agro.au.dk
Nyaga, Julian Ph.d.-studerende julian.nyaga@agro.au.dk
Nyangáu, Jared Onyango Ph.d.-studerende jn@agro.au.dk
Odgaard, Mette Vestergaard Akademisk medarbejder mette.vestergaardodgaard@agro.au.dk +4593522515 8822
Olesen, Jørgen Eivind Institutleder jeo@agro.au.dk +4540821659 8814, 3081
Omar, Aziz Ph.d.-studerende aziz.omar@agro.au.dk
Østergaard, Anna Dorthe Research Group Coordinator - Linguistics ando@agro.au.dk +4593522774 8824
Overgaard, Chinette Møller Coordinating secretary and HR chinover@agro.au.dk +4593517789
Özkiper, Ozan Ph.d.-studerende au760045@agro.au.dk
Patpour, Mehran Akademisk medarbejder mehran.patpour@agro.au.dk
Paulsen, Margit Laborant margit.paulsen@agro.au.dk +4524455051 8826
Pedersen, Ingeborg Frøsig Postdoc ifp@agro.au.dk 8824
Pedersen, Julie Ph.d.-studerende jupe@agro.au.dk
Pedersen, Søren Sommer Jordbrugstekniker s.sommer.pedersen@agro.au.dk +4525152728
Peixoto, Leanne Postdoc leanne.peixoto@agro.au.dk
Pesch, Charles Postdoc cp@agro.au.dk
Petersen, Jesper Hjort D. Forsøgsmedarbejder jesperh.petersen@agro.au.dk +4587158105 +4522283326
Petersen, Søren O. Professor sop@agro.au.dk +4528124304 8826
Plauborg, Finn Seniorforsker finn.plauborg@agro.au.dk +4522181809 8820, 2019
P. Moncada, Mansonia Akademisk medarbejder mansonia.pm@agro.au.dk