Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere (må ikke skjules eller slettes)

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Pullens, Johannes Wilhelmus Maria Adjunkt jwmp@agro.au.dk +4593521082
Quevedo Cascante, Monica Ph.d.-studerende moqc@agro.au.dk
Ranvig, Niels Tandrup Jordbrugsteknolog nira@agro.au.dk
Rasmussen, Claus claus.rasmussen@agro.au.dk +4522597679
Rasmussen, Jim Seniorforsker jim.rasmussen@agro.au.dk +4593522699 8820, 2010
Rasmussen, Simone Ena Bioanalytiker sr@agro.au.dk +4541893166
Rasmussen, Stig T. Laboratorietekniker stig.t.rasmussen@agro.au.dk +4540800798 8826
Rasmussen, Ulla Husballe Laborant ullah.rasmussen@agro.au.dk +4593508182 8826
Ravnskov, Sabine Lektor sabine.ravnskov@agro.au.dk +4587158136 +4522283313
Rezaei, Shabnam Ph.d.-stipendiat shabnam.rezaei@agro.au.dk
Riis, Kristine Vigh Jordbrugstekniker kristine.riis@agro.au.dk +4520730277
Rodriguez Algaba, Julian Adjunkt julianr.algaba@agro.au.dk
Rodriguez Grisales, Andres Felipe Postdoc afrodriguez@agro.au.dk
Rubæk, Gitte Holton Lektor gitte.rubaek@agro.au.dk +4593508076 8826
Runge, Sidse Udklit Landbrugselev siru@agro.au.dk
Schjønning, Per Emeritus per.schjonning@agro.au.dk
Sechu, Gasper Laurent Postdoc gasper.sechu@agro.au.dk
Shang, Yiwei Ph.d.-studerende ywshang@agro.au.dk
Shirvanehdeh, Behrooz Darbani Postdoc bd@agro.au.dk
Shynggyskyzy, Nurbanu Ph.d.-studerende nurbanu.shynggyskyzy@agro.au.dk
Siddique, Imran Ahammad Ph.d.-studerende imran.siddique@agro.au.dk
Skjødt, Maja Hørning Jordbrugsteknolog mahs@agro.au.dk +4593509013 8826
Skovgård, Henrik Seniorforsker henrik.skovgaard@agro.au.dk +4587158115
Stensgaard, Bodil Laboratoriefuldmægtig bodil.stensgaard@agro.au.dk +4522780850 8826
Stevenson, Marianne Ahrenfeldt M Laborant marianne.stevenson@agro.au.dk +4593508785 8824
Storgaard Danielsen, Anne-Cathrine Ph.d.-studerende acsd@agro.au.dk
Straarup Nielsen, Michael Ph.d.-studerende michaelstraarup@agro.au.dk +4528602934
Sønderskov, Mette Seniorrådgiver mette.sonderskov@agro.au.dk +4587158231
Sørensen, Chris Khadgi Adjunkt chris.sorensen@agro.au.dk
Sørensen, Helle Baadsgaard Forsøgsmedarbejder helle.baadsgaard@agro.au.dk +4551269291 Foulum
Sørensen, Jakob Forsøgsmedarbejder jso@agro.au.dk +4587158204 +4522283311
Sørensen, Kirsten Kørup Akademisk medarbejder kirstenkoerup@agro.au.dk +4593522131 8820, 2024
Sørensen, Peter Seniorforsker ps@agro.au.dk 8824
Sørensen, Steen Christian Driftsleder steenc.sorensen@agro.au.dk +4587158206 +4522283389
Langvad, Birgit S. Sekretariatsleder langvad@agro.au.dk +4523310430 8814
Thach, Tine Adjunkt tine.thach@agro.au.dk
Thers, Henrik Postdoc thers@agro.au.dk +4593522516 8822
Thomasen, Jacob Skov Forsøgsmedarbejder jst@agro.au.dk
Thomopoulos, Stamatios Ph.d.-studerende sthom@agro.au.dk
Thomsen, Anton Gårde Emeritus anton.thomsen@agro.au.dk +4520711810
Thomsen, Henning Carlo Ledende jordbrugstekniker henning.thomsen@agro.au.dk +4540614899
Thomsen, Ingrid Kaag Seniorforsker ingrid.thomsen@agro.au.dk +4540305856 8824
Thornberg, Barbara Sarup Laborant barbara.thornberg@agro.au.dk
Thorsøe, Martin Hvarregaard Forsker martinh.thorsoe@au.dk +4593522518 8822
Topalovic, Olivera Postdoc otopalovic@agro.au.dk
Topbjerg, Henrik Bak Akademisk medarbejder topbjerg@agro.au.dk +4587158253
Uldall-Jessen, Lars Akademisk medarbejder lars.uldall-jessen@agro.au.dk
Unnikrishnan, Akhil Ph.d.-studerende akun@agro.au.dk
Vahdanjoo, Mahdi Ph.d.-studerende mahdi.vahdanjoo@agro.au.dk
Vestergård, Niels Frederik Ph.d.-studerende frederik.vest@agro.au.dk