Aarhus Universitets segl

Medarbejdere (må ikke skjules eller slettes)

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Odgaard, Mette Vestergaard Akademisk medarbejder mette.vestergaardodgaard@agro.au.dk +4593522515 8822
Olesen, Jørgen Eivind Institutleder jeo@agro.au.dk +4540821659 8814, 3081
Omar, Aziz Ph.d.-studerende aziz.omar@agro.au.dk
Overgaard, Chinette Møller Coordinating secretary and HR chinover@agro.au.dk +4593517789
Panting, Michael Postdoc mpanting@agro.au.dk
Patpour, Mehran Akademisk medarbejder mehran.patpour@agro.au.dk
Paulsen, Margit Laborant margit.paulsen@agro.au.dk +4524455051 8826
Pedersen, Ingeborg Frøsig Postdoc ifp@agro.au.dk 8824
Pedersen, Julie Ph.d.-studerende jupe@agro.au.dk
Pedersen, Søren Sommer Jordbrugstekniker s.sommer.pedersen@agro.au.dk +4525152728
Pesch, Charles Postdoc cp@agro.au.dk
Petersen, Jesper Hjort D. Forsøgsmedarbejder jesperh.petersen@agro.au.dk +4587158105 +4522283326
Petersen, Søren O. Professor sop@agro.au.dk +4528124304 8826
Plauborg, Finn Seniorforsker finn.plauborg@agro.au.dk +4522181809 8820, 2019
Ptak, Emilia Noel Ph.d.-studerende eptak@agro.au.dk
Pugliese, Lorenzo Akademisk medarbejder lorenzo.pugliese@agro.au.dk 8822
Pullens, Johannes Wilhelmus Maria Adjunkt jwmp@agro.au.dk +4593521082
Quevedo Cascante, Monica Ph.d.-studerende moqc@agro.au.dk
Ranvig, Niels Tandrup Jordbrugsteknolog nira@agro.au.dk
Rasmussen, Claus Tenure Track adjunkt claus.rasmussen@agro.au.dk +4522597679
Rasmussen, Jim Seniorforsker jim.rasmussen@agro.au.dk +4593522699 8820, 2010
Rasmussen, Louise Reinbach Laborant louirein@agro.au.dk
Rasmussen, Simone Ena Bioanalytiker sr@agro.au.dk +4541893166
Rasmussen, Stig T. Laboratorietekniker stig.t.rasmussen@agro.au.dk +4540800798 8826
Rasmussen, Ulla Husballe Laborant ullah.rasmussen@agro.au.dk +4593508182 8826
Ravnskov, Sabine Lektor sabine.ravnskov@agro.au.dk +4587158136 +4522283313
Reimer, Marie Postdoc mreimer@agro.au.dk
Rezaei, Shabnam Ph.d.-stipendiat shabnam.rezaei@agro.au.dk
Riis, Kristine Vigh Jordbrugstekniker kristine.riis@agro.au.dk +4520730277
Rodriguez Algaba, Julian Adjunkt julianr.algaba@agro.au.dk
Rodriguez Grisales, Andres Felipe Postdoc afrodriguez@agro.au.dk
Rubæk, Gitte Holton Lektor gitte.rubaek@agro.au.dk +4593508076 8826
Runge, Sidse Udklit Landbrugselev siru@agro.au.dk
Sahlholdt, Asbjørn Mølmer Videnskabelig assistent ams@agro.au.dk
Schjønning, Per Emeritus per.schjonning@agro.au.dk
Sechu, Gasper Laurent Postdoc gasper.sechu@agro.au.dk
Shang, Yiwei Ph.d.-studerende ywshang@agro.au.dk
Shynggyskyzy, Nurbanu Ph.d.-studerende nurbanu.shynggyskyzy@agro.au.dk
Siddique, Imran Ahammad Ph.d.-studerende imran.siddique@agro.au.dk
Skjødt, Maja Hørning Jordbrugsteknolog mahs@agro.au.dk +4593509013 8826
Skovgård, Henrik Seniorforsker henrik.skovgaard@agro.au.dk
Stensgaard, Bodil Laboratoriefuldmægtig bodil.stensgaard@agro.au.dk +4522780850 8826
Stevenson, Marianne Ahrenfeldt M Laborant marianne.stevenson@agro.au.dk +4593508785 8824
Storgaard Danielsen, Anne-Cathrine Ph.d.-studerende acsd@agro.au.dk
Sønderskov, Mette Seniorrådgiver mette.sonderskov@agro.au.dk +4587158231
Sørensen, Chris Khadgi Adjunkt chris.sorensen@agro.au.dk
Sørensen, Helle Baadsgaard Forsøgsmedarbejder helle.baadsgaard@agro.au.dk +4551269291 Foulum
Sørensen, Jakob Forsøgsmedarbejder jso@agro.au.dk +4587158204 +4522283311
Sørensen, Kirsten Kørup Akademisk medarbejder kirstenkoerup@agro.au.dk +4593522131 8820, 2024
Sørensen, Peter Seniorforsker ps@agro.au.dk +4525125632 8824